הכאב שלי גדול יותר

הכאב שלי גדול יותר

הכאב של בניזרי גדול יותר

"הכאב שלי גדול יותר" הוא ציטוט מפיו של שלמה בניזרי, חבר הכנסת לשעבר שריצה ארבע שנות מאסר בפועל על קבלת שוחד והפרת אמונים. עם שחרורו, טען בניזרי בראיון לרדיו "קול ברמה" כי למרות סבלו של החייל החטוף גלעד שליט, "הכאב שלי גדול יותר".

תמונתו של השר לשעבר עם הציטוט מגיעים בדרך כלל אחרי תיאור של סבל כזה או אחר, ובדרך כלל משמשות לצחוק לא על הסובל המקורי, אלא על בניזרי עצמו, שאמר משהו כל כך מטומטם, שעד היום אזרחים טובים דואגים להזכיר לציבור שהסבל שלו היה גדול יותר.

מקור

בשנת 2008, הורשע חבר הכנסת לשעבר שלמה בניזרי בקבלת שוחד ובהפרת אמונים ונשלח למאסר של ארבע שנים בפועל. ב- 01.03.12 שוחרר בניזרי מהמאסר בגלל הצפיפות בבתי הכלא, ומהר מאד התראין לכל מי שרק היה מוכן לשמוע. בין השאר התראין בניזרי לתחנת הרדיו החרדית "קול ברמה", שם טען כי "ישראל היא המדינה האנטישמית ביותר בעולם". כאילו זה לא מספיק, הוסיף בניזרי:

כשהייתי בבית הסוהר, יכול להיות שזה יישמע פאתטי, אבל הדמות שעמדה לנגד עיניי היא של גלעד שליט. הבנתי את הכאב שלו, הבנתי את הרגש ואת התסכול. ואני מבין מה זה כאב, רק הכאב שלי יותר גדול. הכאב שלו הוא כאב שהוא של מחבלים, אבל גם הכאב שלי גדול".
(הציטוט נלקח מהאתר Ynet)

כמובן שהתגובות לא איחרו לבוא, כשרובן מביעות כמובן סלידה מדבריו ההזויים של השר לשעבר, אך האינטרנט – כדרכו – הגיב בצורה אקטיבית ובן רגע השר לשעבר הפך למם. על פי אתר "חורים ברשת", הראשון להפוך את דבריו ההזויים של השר למם היה Constantin Lauri.

תמונת המקור

למרות שאפשר להשתמש בכל תמונה של השר לשעבר בניזרי ליצירת המם, התמונה המקושרת אליו ביותר היא דווקא תמונה מכניסתו לכלא. התמונה פורסמה בכתבה של מגזין האונליין של עיתון מעריב – "שרים מאחורי הסורגים: תיעוד של הכניסה לכלא". התמונה צולמה על ידי יהונתן שאול.

צולם על ידי יהונתן שאול עבור NRG

קישורים חיצוניים

דוגמאות בולטות

מאתר "תןגאג"

 

על ידי אמיר שיבי
מתוך אתר "תןגאג"

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *