כל הממים

ובכן יונית

ובכן יונית

מם פוטושופ אשר מתוארת בו דמותו של, כתב חדשות ערוץ 2 לענייני משטרה, משה נוסבאום על רקע לכידת מסך של כתבה חדשותית, בצירוף כותרת המתאימה לתבנית "ובכן יונית, בסה"כ מדובר ב-X".

ביבי נואם בעצרת האו"ם

ביבי נואם בעצרת האו"ם

תמונת מאקרו של ראש הממשלה בניימין נתניהו נואם בפני עצרת האום. במקור, הציג ראש הממשלה ציור של פצצה ועליה קוים שמתארים כמה קרובים האיראנים להשלמת הפצצה הגרעינית שלהם. התמונה הפכה לויראלית בשל המראה הקומי של הפצצה, שמזכירה פצצה מסרטים מצוירים.

הכאב שלי גדול יותר

הכאב שלי גדול יותר

"הכאב שלי גדול יותר" הוא ציטוט מפיו של שלמה בניזרי, חבר הכנסת לשעבר שריצה ארבע שנות מאסר בפועל על קבלת שוחד והפרת אמונים. עם שחרורו, טען בניזרי בראיון לרדיו "קול ברמה" כי למרות סבלו של החייל החטוף גלעד שליט, "הכאב שלי גדול יותר". תמונתו של השר לשעבר עם הציטוט מגיעים בדרך כלל אחרי תיאור של סבל כזה או אחר, ובדרך כלל משמשות לצחוק לא על הסובל המקורי, אלא על בניזרי עצמו, שאמר משהו כל כך מטומטם, שעד היום אזרחים טובים…

Read More Read More

האם אני היחיד כאן

האם אני היחיד כאן

סדרת תמונות מאקרו חיית-עצה אשר מציגות לכידת מסך של הדמות וולטר סובצ'אק (מגולמת על ידי ג'ון גודמן) שולפת אקדח בקומדיה "ביג לבובסקי" מ-1998. הכותרות לרוב מעבירות את התחושה שהמפרסם אוחז לבדו בדעה שאיננה פופולרית.

וונקה מתנשא

וונקה מתנשא

סדרת תמונות מאקרו אשר מציגה תמונה של השחקן ג'ין ווילדר מהסרט "Willy Wonka and the Chocolate Factory" שהוקרן ב-1971. כפי שמרמז שמו, הכתוביות שלו מתוארות כמתנשאות וסרקאסטיות.

צרות עולם ראשון

צרות עולם ראשון

צרות עולם ראשון (First World Problems), הן תלונות ותסכולים שחווים רק אנשים עמידים במדינות עשירות. לרוב נעשה שימוש במם ככלי הומוריסטי שמציג טרדות קטנוניות.

מילואימניק הצלחה

מילואימניק הצלחה

ווריאציה ישראלית למם הצלחות עולם שלישי. מטרתו, באמצעות הצגה של השמחות הקטנות, להראות כמה קשים החיים במילואים. בתמונה מוצג חייל מילואים עומד בתנוחה זהה לזו של הילד מהמם הצלחות עולם שלישי אשר מביעה את שמחתו…